Fotokurz ZÁKLADY FOTOGRAFOVÁNÍ - Neděle 29.3.2020, 9:00 - 18:00

Přihláška:

Přihlásit se můžete na odkaze výše anebo na e-mailu: michal@krninsky.com nebo na telefonním čísle +420 607 944 696.
Je možné zhotovit i dárkový poukaz na fotokurz.

Hodnocení od účastníků kurzů:

"Z fotokurzu jsem byla nadšená a jsem moc ráda, že jsem se zúčastnila. Splnil mé očekávání, hlavně mi pomohl porozumět souvislostem: clona, závěrka, ISO, v čemž jsem do té doby docela dost tápala. Moc se mi líbilo zpětné hodnocení našich fotografií, které jsme pořídili během kurzu. Dozvěděla jsem se i plno informací, rad a tipů pro focení a navíc kurz probíhal v příjemné a pohodové atmosféře. Tak a teď už se jen dívat, vnímat krásy kolem sebe a fotit a fotit :-)"
Zuzka

"Víkend fotokurzu s Míšou Krninským byl pro mě obrovským přínosem a krásným zážitkem. Dal mi víc než jsem očekávala. Teorie nebyla, jak se mnozí můžou domnívat, nudnou částí, ale byla pojata v příjemném podání, které mě bavilo a hlavně všechny informace zůstaly v paměti :-) Celý víkend panovala super kamarádská atmosféra....."
Spokojená Jani R.:-)

"Kurz začátečníka, který jsem absolvoval daleko předčil moje očekávání. Zapálený přístup Michala mě nejen pomohl proniknout do technických tajů fotografie, ale zároveň mě inspiroval k novému pohledu "skrz hledáček fotoaparátu". Za obojí děkuji a budu se těšit na další kurz."
Lumír


Fotografie z předešlých fotokurzů: