VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKY

CO TO JE VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA?

Virtuální prohlídka vzniká ze speciální panoramatické fotografie. Pomocí flashové animace je možné zobrazit celý prostor kolem jednoho bodu. Díky interaktivním funkcím si může uživatel prohlížet celý prostor kolem sebe (interiér či exteriér) jako by byl opravdu fyzicky přítomen. Za pomoci myši nebo interaktivních tlačítek si můžete přiblížit zajímavé detaily nebo naopak oddálit do širokoúhlého pohledu anebo zobrazit na celou obrazovku. Do virtuální prohlídky je možné vložit obrázek, logo, mapu, hudbu nebo lze propojit více virtuálních prohlídek v jednu virtuální procházku.

CO TO JE VIRTUÁLNÍ PROCHÁZKA?

Virtuální procházka vzniká propojením více virtuálních prohlídek, po stisknutí tlačítka v určitém bodě se přemístíte do další prohlídky. Díky takovému propojení se můžete ocitnout na více místech téměř jako ve skutečnosti a udělat si představu u daném prostoru. Také lze do prohlídky umístit odkazy na www stránky.

CO TO JE PANORAMATICKÁ FOTOGRAFIE?

Panoramatická fotografie je speciální typ fotografie, která je spojena z několika snímků pořízených v určitém sledu tak, aby byl pokryt prostor v celkovém zorném úhlu 360° horizontálně a 180° vertikálně.

CO TO JE HDR?

HDR neboli High Dynamic Range (high dynamic range imaging, HDRI) je technologie, která umožňuje větší dynamický rozsah expozice (mezi nejsvětlejším a nejtmavším bodem) scény než je u normální snímací techniky. Obvykle se skládá ze tří různě exponovaných fotografií snímaných ze stejného bodu.